Windykacja

Windykacja to odzyskiwanie należności w maksymalnie krótkim czasie przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi. Niestety, notoryczni dłużnicy świetnie znają standardowe procedury i umieją bez problemu dać sobie z nimi radę. Z tego właśnie powodu tradycyjne działania podejmowane według utartych schematów zazwyczaj nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Dlatego warto wspomóc się działaniami detektywistycznymi, które skutecznie przeciwdziałają próbom unikania spłaty lub ukrywania majątku. Dłużnik ukrywa się i nie daje znaku życia? Postaramy się jak najszybciej ustalić miejsce jego pobytu, aby możliwe było jak najszybsze wyegzekwowanie należności. Ukrywa swój majątek twierdząc, że nie stać go na spłatę? Przeprowadzimy szczegółowe dochodzenie i ustalimy faktyczną sytuację majątkową dłużnika.

Nasze biuro detektywistyczne w Katowicach świadczy usługi z zakresu kompleksowej obsługi wierzytelności. Obsługujemy długi wszelkiego rodzaju, począwszy od nieopłaconych faktur, not odsetkowych, należności, wobec których nie były dotychczas prowadzone postępowania sądowe bądź egzekucyjne, po wierzytelności, w stosunku do których nastąpiło przedawnienie lub umorzenie egzekucji komorniczej. Wykorzystujemy sprawdzone metody działania, które mają na celu nakłonienie dłużnika do dobrowolnej spłaty zadłużenia. Ustalamy jego stan majątkowy, następnie negocjujemy sposób oraz termin spłaty należności. W przypadku podejrzenia o nielegalne źródła dochodów zbieramy dowody takiej aktywności, które mogą być wykorzystane podczas rozprawy sądowej.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – zdajemy sobie sprawę, że każdy przypadek jest inny, dlatego poświęcamy czas na jego poznanie i jak najlepsze zrozumienie. Działamy szybko, skutecznie i oczywiście zgodnie z prawem. Współpracujemy z profesjonalistami z zakresu windykacji długów - rzetelnym i wykwalifikowanym komornikiem oraz kancelariami radców prawnych specjalizujących się w windykacji należności – stąd wysoka skuteczność naszych działań. Czas działa na niekorzyść wierzyciela i znacznie utrudnia proces odzyskiwania długów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wywiązać się ze swoich obowiązków jak najszybciej. Nasze sprawdzone metody działania zwiększają perspektywę pozytywnego zakończenia sprawy.

Specjalizujemy się szczególnie w:

Wykorzystałeś już wszystkie dostępne możliwości, a mimo to dłużnik nie wywiązał się ze swoich zobowiązań? Jak najszybciej skontaktuj się z nami, pomożemy Ci odzyskać należność. W tym przypadku czas jest na wagę złota.

Siedziba naszego biura znajduje się w Katowicach, ale działania prowadzimy na terenie całego kraju.