Prywatny detektyw

Biuro detektywistyczne Mioduszewscy udziela pomocy i wsparcia w zakresie skomplikowanych sytuacji życiowych. Rozwiązujemy problemy, które na pierwszy rzut oka wydają się nie do pokonania. Zbieramy oraz potwierdzamy informacje, które mogą pomóc w podjęciu trudnych decyzji biznesowych lub osobistych. Rozstrzygamy konflikty i doradzamy jakie kroki należy podjąć, aby sprawa przybrała odpowiedni obrót, a jej finał był korzystny dla Klienta.

Nasi detektywi to byli funkcjonariusze pionów kryminalnych Policji i innych organów ścigania cechujący się wysokim profesjonalizmem i dużą determinacją w działaniu. Ponieważ są to ludzie z pasją, doskonale posługujący się technikami pracy operacyjnej i śledczej, posiadający dużą wiedzę z zakresu prawa i metod dochodzeniowych, nasze biuro detektywistyczne gwarantuje wykonanie każdego, nawet bardzo nietypowego zlecenia. Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych połączony z dużym zaangażowaniem i rzetelnością naszych prywatnych detektywów umożliwia nam oferowanie usług detektywistycznych na najwyższym poziomie.

Wszyscy nasi klienci mają zapewnioną dyskrecję na najwyższym poziomie. O prowadzonych przez nas działaniach nie dowiadują się ani osoby będące przedmiotem działań, ani osoby postronne. Jest to szczególnie ważne w przypadku podejrzenia o nieuczciwe praktyki w firmach. Gwarantujemy, że całe dochodzenie jest prowadzone dyskretnie i w oparciu o zasady etyczne.

Specjalizujemy się w:

Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat metod działania naszej agencji detektywistycznej, otrzymać szczegółową ofertę lub umówić się na spotkanie – zapraszamy do zakładki „Kontakt”. Nasze biuro detektywistyczne działa w Katowicach i na terenie Śląska, ale zlecenia wykonujemy w całej Polsce i Europie, gdy zajdzie taka potrzeba.